загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні можуть запровадити 1,5-процентний "військовий податок"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відповідну ідею обдумують у Мінфіні.

В Україні може з'явитися "військовий податок" у розмірі 1,5% заробітної плати найманого працівника. Про це повідомив заступник міністра фінансів України Володимир Матвійчук. За його словами, у міністерства є ресурси для фінансування додаткових витрат на оборону.

Серед таких джерел розглядаються також скорочення витрат на утримання органів влади і введення спеціального нового податку, повідомляє УНІАН.

"Ми погодилися з пропозиціями народних депутатів про те, щоб впровадити такий спеціальний, можна сказати, "військовий" податок у розмірі 1,5% зарплати до кінця року", - сказав він. Матвійчук підрахував, що такий крок дозволить акумулювати 2,9 млрд грн, що стане одним із заходів для забезпечення фінансування оборони, а платити податок будуть всі наймані працівники. "І ви будете платити цей податок", - додав він.

Раніше повідомлялося, що мільйонери Києва ще не сплатили й половини нарахованих їм податків.

До списку новин