загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пільгу щодо земельного податку мають не всі категорії пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Громадяни, які є землевласниками та землекористувачами мають сплатити земельний податок за 2014 рік не пізніше 26 серпня 2014 року.

Пільги щодо сплати земельного податку передбачено для: інвалідів І та ІІ групи; фізичних осіб, які виховують 3-х і більше дітей віком до 18 років; пенсіонерів за віком; ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичних осіб, визнаних законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

“Сьогодні значна частина пенсіонерів – власників земельних ділянок перебувають на заслуженому відпочинку за вислугою років, проте у наведеному переліку пільговиків їх немає”, - повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Міщенко.

Таким чином, лише вийшовши на пенсію за віком та підтвердивши своє право належно оформленими документами, Ви отримаєте пільгу щодо сплати земельного податку.

Нагадуємо землевласникам – фізичним особам, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки поширюється лише на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства ― у розмірі не більше як 2 гектара;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка):

а) у селах ― не більше як 0,25 гектара,

б) в селищах ― не більше як 0,15 гектара,

в) у містах ― не більше як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва — не більше як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів — не більше як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва — не більше як 0,12 гектара.

Для отримання пільги громадянин має подати до територіального органу Міндоходів за місцезнаходженням земельної ділянки заяву про надання пільги та документи, що посвідчують його право на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення, тощо).

До списку новин