загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вечори відпочинку у парку “Молодіжний” набувають популярності серед деснянців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За ініціативи голови Деснянської райдержадміністрації Петра Кузика у парку “Молодіжний” щочетверга проходять вечори відпочинку для людей похилого віку – “З любов’ю до життя”, повідомляють в Десянській РДА.

Танцювальні вечори у парку згуртовують не лише пенсіонерів, а й дітлахів, що приходять розважатися разом з батьками. Такий невимушений спосіб спілкування дозволяє передавати досвід та традицію від старшого покоління молодшому.

– Подібні заходи – це спроба витягти деснянців з квартир на вулицю, у парки. Це невід’ємна складова наших ініціатив щодо розширення культурного простору. Ви знаєте, що наразі у парках Деснянського району встановлюється безкоштовний wi-fi, для малечі щоп’ятниці проходять різноманітні конкурси у парку “Деснянський”. Для молоді ми також встановлюємо спортивні перекладини. Я щасливий від того, що наші ініціативи знаходять відгук у серцях мешканців нашого району, – звернувся до присутніх Петро Кузик.

Вечори відпочинку вже набули неабиякої популярності серед деснянців. Щоразу кількість прихильників відпочинку на свіжому повітрі збільшується. Жителі із вдячністю звертаються до Деснянської райдержадміністрації за увагу і врахування в організації роботи побажань мешканців району. Так мешканка з вул. Ніколаєва Ніна Василівна Дорошенко висловила вдячність за чистоту і порядок у районі, і зокрема за можливість спілкування і проведення дозвілля у дружньому колі.

До списку новин