загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці відмовляються від російських соціальних мереж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За даними аналітичного ресурсу StatCounter, протягом останнього року в Україні знизилася популярність російських соціальних сервісів.

Так, в липні 2013-го року 37% сторінок, переглянутих українськими користувачами соцмереж, припадало на ВКонтакте, а зараз — лише 21,9%. Хоча ВКонтакте все ще залишається найпопулярнішою соціальною мережею серед українців за кількістю аудиторії, з січня чисельність унікальних відвідувачів з України знизилося на 2 мільйони.

Також втрачають свою популярність і Однокласники. В липні минулого року на сайт припадало 10% переглянутих сторінок, а зараз лише 3,6%.

Водночас зросла відвідуваність Facebook и Twitter — з 29% до 41,5% та з 7% до 14% відповідно.

До списку новин