загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кремль припиняє постачання зброї терористам - депутат Думи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Кремлі розпорядилися припинити постачання зброї терористам на Донбасі, але російські військові можуть продовжувати це робити  з власної волі.

Про це в інтерв'ю німецькій Die Welt заявив Ілля Пономарьов, єдиний депутат російської Держдуми, який голосував проти анексії Криму Росією, з посиланням на власні джерела.

За словами Пономарьова, події на сході України, "є продовженням того, що відбулося в Криму".

"Швидше за все, Путін сподівався, що олігархи все зроблять за нього, а сам він не забруднить рук. Але на сході України все пішло інакше, почасти й тому, що регіон є менш проросійським, ніж Крим", - сказав він. У підсумку у вакуумі, що утворився, російські націоналісти стали досить впливовими величинами, але, щоправда, з одним недоліком з точки зору Путіна - вони не підтримують ні його, ні Кремль і тому не піддаються контролю, вважає депутат.

"Путін тільки-тільки починає розуміти, що на сході України він дав зброю не тим людям", - говорить він. "Я, наприклад, вже чув від своїх джерел, що з Кремля надійшло розпорядження більше не посилати озброєння ополченцям. Тим не менш, в Росії повно військових, які вважають себе зобов'язаними допомогти повстанцям - ось вони можуть продовжити постачати їм зброю", - побоюється Пономарьов.

До списку новин