загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові відкрилася виставка, присвячена раю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виставка львів'янки Наталі Русецької під назвою "Рай" відкрилася у мистецькій галереї сакрального живопису "IconArt".

"У ці непрості для нас часи, хотілось створити щось світле. Аби ми могли перефокусувати увагу. Так виникла виставка "Рай", – розповіла Русецька.

Над новою експозицією художниця працювала 6 місяців.

"Витончений колорит, невимушена стилізація, тонке прописування деталей надають творам Наталі Русецької невагомості дуже доречної у сюжетах сакральної тематики. Випробувавши у свій час різні техніки та технології – повернулась до класичної випробуваної століттями жовткової темпери, що дає неперевершені можливості для митця, котрий любить працювати м’яко і виважено", – розповіла про виставку своєї колеги художниця Тетяна Думан.

Вона переконана, що твори Русенської несуть у собі позитивний заряд, який відчувається на духовному рівні.

"Це та глибока суть, без якої мистецтво, а особливо сакральної тематики, навіть, при найдосконаліших технічних якостях, при найцікавіших інтелектуальних сюжетах, при найновіших композиційних розробках просто втрачало б сенс. Це та творчість, що допомагає не губитися у хаосі сучасного життя та дарує умиротворюючу гармонію погляду, втомленому від різких контрастів сьогодення", – зазначила Думан.

Додамо, що переглянути виставку можна до 24-го серпня.

До списку новин