загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Біля 80 жертв після падіння літака ще не поховано

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вони не змогли пройти: Фахівці ОБСЄ по дорозі до місця падіння рейсу МН-17 були затримані озброєними сепаратистами Все ще не всі жертви падіння літака МН-17 є змога поховати, обурюється австралійський уряд. У той же час на кордоні з Україною Росія посилює свої війська.

На місці падіння малайзійського літака на сході України залишаються не похованими ще 80 трупів, згідно інформації міністра закордонних справ Австралії. Бішоп повідомила про це по радіо у четвер, висловивши розчарування з приводу того, що детективи через затяжні бої не можуть дістатися до місця падіння. Вона висловила нові докори у сторону Росії: "Я стурбована тим, що Росія активно підриває процес розслідування". Бішоп у даний час перебуває в українській столиці, Києві.

Стосовно даних спецслужб Бішоп повідомила: "Все виглядає таким чином, що ракети прибули з російської сторони, а сепаратисти добре озброєні. Вони мають артилерію, вони мають ракети Щось подібне не можна придбати у магазині на розі".

Понад 12000 російських солдатів на кордоні

У той же час Росія, згідно даних НАТО, і надалі посилює свою військову присутність вздовж кордону з Україною. Також продовжується постачання зброї та іншого військового устаткування до цього регіону, як заявив представник вищого командування НАТО, генерал Філіп Брідлав. "Ми спостерігаємо за переміщенням спорядження з центральних регіонів до Ростовської області", - сказав Брідлав.

Туди також передислоковують солдат, потім їх тренують та відправляють до границі. "Після цього ми їх бачимо вже на іншій стороні кордону" - сказав генерал Сполучених Штатів. Російську присутність у граничних областях Брідлав оцінив у "очевидно понад 12000". Західні держави знову вимагали від керівництва Росії зменшити чисельність війська у прикордонних районах і не підтримувати українських сепаратистів. Президент Володимир Путін заперечує надання будь-якої допомоги повстанцям.

Порошенко закликає сепаратистів до переговорів

Ще не зрозуміло, чи проросійські сепаратисти у четвер вестимуть переговори з українським урядом. Український президент Петро Порошенко настійливо закликав сепаратистів до перемовин у білоруській столиці Мінську. Прозахідний глава держави призначив одного зі своїх попередників, Леоніда Кучму, представником уряду для запланованої зустрічі.

Згідно з заявою українського віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, сторони конфлікту поряд з іншими проблемами також повинні поговорити про доступ експертів до місця падіння малайзійського пасажирського літака. Наступний пункт для обговорення - це звільнення сепаратистами усіх їхніх полонених. Згідно з даними Києва, щонайменше 161 солдат знаходиться у полоні промосковських бойовиків.

Крім Кучми, за стіл переговорів також сядуть російський дипломат Михаїл Зурабов та представник Організації з безпеки та співробітництва у Європі. Від сепаратистів надійшли суперечливі сигнали стосовно того, чи їх представник братиме участь. У червні було проведено кілька зустрічей української контактної групи, які виявилися безрезультатними.

Авторитарний білоруський президент Олександр Лукашенко у четвер під час розмови з Порошенком запропонував Мінськ у якості місця переговорів. Близький соратник кремлівського шефа Володимира Путіна, його вважають останнім диктатором Європи. Тому Мінськ ще виконує смертні вироки.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин