загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЄС закликає треті країни прийняти санкції проти Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щоб завдати найбільшого тиску на Росію у зв'язку з українською кризою, Рада ЄС у своїй постанові від 31 липня звернулася до третіх країн із закликом у свою чергу прийняти санкції щодо Москви.

«Щоб заходи, згадані в цій постанові, мали якомога сильніший вплив, (Європейський) Союз закликає треті держави вжити обмежувальних заходів, аналогічних тим, які в ній передбачено», – ідеться в документі Ради ЄС, опублікованому в «Офіційному журналі» Євросоюзу.

Прийняте в четвер законодавство з обмежувальних заходів щодо Росії поширюється на всю територію Євросоюзу, зокрема й літаки і пароплави, які належать до юрисдикції однієї з держав-членів ЄС; на всіх громадян будь-якої держави-члена, що перебувають на або поза територією Союзу; на будь-яку юридичну особу чи організацію на або поза територією ЄС, які засновані й діють на основі законодавства однієї з держав-членів; на будь-яку юридичну особу чи організацію в тому, що стосується будь-якої комерційної операції, яку повністю або частково здійснюють у Євросоюзі.

До списку новин