загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Еттінгер: Європа зможе довго прожити без російського газу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Єврокомісар із питань енергетики Гюнтер Еттінгер спокійно відреагував на погрози Росії підвищити ціни на енергоресурси у відповідь на введення економічних санкцій.

«Росіяни й самі зацікавлені в поставках газу до Євросоюзу. Вони щодня потребують надходжень до їхнього держбюджету», – заявив єврокомісар в ефірі німецького телеканалу ARD, передає Deutsche Welle.

Також Гюнтер Еттінгер зазначив, що Росія інвестувала в газопроводи мільярди, які мають окупатися.

«Гадаю, залежність взаємна, і тому щоденного газового контракту дотримуватимуться», – додав політик.

Крім того, за його словами, Євросоюз підготував стратегію, за допомогою якої зможе утвердитися в енергетичній сфері в короткій і середньостроковій перспективі, «байдуже, що робить Росія».

За словами єврокомісара, крім поставки газу з Росії, ЄС має альтернативні джерела поставок, наприклад із Норвегії, Алжиру. Також є можливість поставляти скраплений газ морським шляхом. Крім того, європейські сховища газу добре наповнені, підкреслив Гюнтер Еттінгер.

«Ми можемо багато днів жити без імпорту газу», – додав політик.

До списку новин