загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна може ввести санкції проти своїх компаній, в яких частка російського капіталу перевищує 50% - ЗМІ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На цьому тижні Україна може ввести санкції проти своїх компаній, в яких частка російського капіталу перевищує 50%, передає УНН.

У Державній фіскальної службі України повідомили, що передали уряду відповідний список, в який входить “до 1000 компаній”. Санкції, за словами співрозмовника в українському уряді, будуть введені відносно частини списку, в основному проти тих, хто має відношення до російських держкомпаній.

Перший пакет санкцій, вже неформально схвалений українським урядом, аналогічний заборонам, введеним США та ЄС. Йдеться про заборони на залучення фінансування строком більше 90 днів, на поставку товарів та обладнання військового та подвійного призначення, а також на поставку нафтогазового обладнання. Другий пакет санкцій, деталі якого обговорюються, може включати обмеження для компаній з російським капіталом на участь у приватизації та державних тендерах, а також заборону газовим компаніям з Росії бути присутніми на українському ринку.

Про заборону на військово-технічне співробітництво в червні заявляв президент України Петро Порошенко.

До списку новин