загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Криза в Україні: Армія "прямує до перемоги" – міністр оборони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр оборони України сказав, що його сили вже суттєво відвоювали у повстанців території на сході країни.

 

Валерій Гелетей повідомив Бі-бі-сі, що "перемога буде незабаром".

Він звинуватив повстанців за труднощі, з якими стикаються іноземні експерти при отриманні доступу до місця катастрофи MH17.

Його висловлювання надійшли якраз у той час, коли цивільне населення сходу готується до облоги, оскільки урядові війська стискають кільце довкола контрольованих сепаратистами міст: Донецька і Луганська.

Жителі запасаються харчовими продуктами і всім необхідним та сплять у підвальних приміщеннях, оскільки постійно надходять повідомлення про те, що Луганськ практично оточений і залишився без живлення.

Принаймні дев'ять мирних жителів загинуло, згідно з повідомленнями, у Донецьку та Луганську в суботу.

Область залишається нестабільною, починаючи з квітня, коли сепаратисти на сході проголосили свою незалежність від Києва. Більше 1500 людей, як вважають, було вбито від початку збройного протистояння.

Австралійська і голландська міліція прочісує місцевість з уламками MH17

Дефіцит газу створює проблеми на територіях, контрольованих і урядом, і сепаратистамиЗнищення літака Малайзійської Авіакомпанії MH17 у липні загострило напругу і не змогло зупинити військові дії.

Росію, яка анексувала українську територію Криму в березні, звинувачують в озброєнні терористів, на неї було спрямовано санкції ЄС і США. Росія спростовує звинувачення.

Помста Росії

Міністр Гелетей сказав, що він розуміє, що відвоювати міста Донецьк та Луганськ буде нелегко, тим більше, що Росія "робила все для того, щоб нас спровокувати".

Але, за його словами, урядові війська перемагають.

"Сепаратистська" територія на даний момент у два з половиною рази менша, ніж вона була чотири тижні тому", - сказав він.

"Більш ніж 65 міст і сіл було звільнено урядовими силами у Донецькій та Луганській області. Наші сили проводять наступ, але я хочу, щоб світ знав, що Росія помститься".

Багато хто з тих, хто залишив свої домівки в Донецькій та Луганській областях, шукають притулку у місцях подалі від військових дій

У Донецькій області, де проросійські повстанці зберігають свій вплив, у суботу відбулися паради і урочистості з нагоди Дня десантника

За містом проте українські урядові сили патрулюють дороги, намагаючись встановити свій контроль

Міністр оборони заявив, що на 100% впевнений у перемозі, і що Україні нічого не залишається, як вести бойові дії.

"Україна - як палаючий будинок. Українська армія заходить всередину палаючого будинку, аби загасити вогонь, - сказав він. - Якщо ми не загасимо його, то він буде скрізь - у Києві, Харкові, всюди. Ми закликаємо кожного українця: візьміть відро з водою і допоможіть нам загасити полум'я".

Міністр оборони Гелетей заявив, що боїв на місці катастрофи MH17, яке на даний момент контролюється сепаратистами, не буде, поки всі докази і залишки не буде зібрано.

"У практичному розумінні, ми не далеко від місця катастрофи, але ми відійшли від території... з тим, щоб міжнародна місія могла зробити свою роботу належним чином", - сказав він.

У розпал бойових дій голландська, австралійська міліція проглядають уламки на місці катастрофи MH17, шукаючи ще 80 тіл, які, як вважають, все ще залишаються там.

Інспектори були змушені відмовитися від виконання своїх обов'язків у суботу через артилерійський обстріл поблизу.

США звинуватили проросійських повстанців у цьому районі у знищенні повітряного лайнера, використовуючи виготовлену в Росії ракету класу земля-повітря, хоча Росія запевняє, що урядові сили України несуть за це відповідальність.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин