загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві попит на бойлери зріс у 10 разів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Попит на водонагрівальні прилади у зв'язку з відсутністю в багатьох будинках Києва гарячого водопостачання значно виріс, повідомили торговельні мережі побутової техніки та електроніки.

«У київських магазинах мережі Comfy продажі бойлерів у липні 2014 року збільшилися в 10 разів по відношенню до аналогічного періоду 2013 року», − повідомили в мережі.

Разом з тим, незважаючи на підвищений попит, дефіциту товарів в цілому по Україні в мережі немає, оскільки незаплановане відключення гарячого водопостачання було тільки в трьох містах: Києві, Харкові та Запоріжжі. Саме в цих містах, за даними мережі, спостерігається підвищений попит на водонагрівальні прилади.

За даними мережі побутової техніки та електроніки «Фокстрот», ринок не був готовий до сплеску продажів бойлерів, тому надалі можливі перебої з постачанням цієї техніки.

«Обігрівальні прилади доступні у продажу, але з ними так само, як і з бойлерами, можливі перебої, адже попит зростатиме: взимку очікується температура в квартирах 16-18 ° С градусів, при нормі 20-22 ° С», − повідомили в «Фокстроті».

Разом з тим проблем із постачанням кондиціонерів немає і не очікується. У мережі нагадують, що кондиціонером, залежно від моделі, можна опалювати приміщення доти, доки температура не опуститься нижче 5°С/-5°С.

До списку новин