загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

НБУ поповнить резерви до кінця року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У вівторок Нацбанк ухвалив рішення вийти на міжбанківський ринок з двосторонніми котируваннями на рівні 11,93/12,26 грн за дол.

Наразі валютний ринок знаходиться практично в рівноважному стані.

Ситуативне підвищення попиту на готівкову іноземну валюту має інерційний характер, зумовлений політичними подіями минулого тижня.

Поточне звуження міжбанківського ринку не дає змоги повністю реалізуватися механізму ринкового курсоутворення і, своєю чергою, надсилає ринку неправильні сигнали щодо реальної вартості гривні.

НБУ рішуче налаштований на реалізацію гнучкого курсоутворення і перехід до інфляційного таргетування. Водночас, будучи регулятором, маємо право на згладжування сплесків обмінного курсу гривні при надлишковій волатильності ринку.

Більше того, НБУ має намір поповнити резерви до кінця 2014 року за рахунок купівлі валюти. Її джерелами, зокрема, стануть надходження від експорту продукції АПК та коштів іноземних інвесторів, зацікавлених в купівлі ПДВ-облігацій.

Крім того, упродовж останніх трьох місяців крупний імпортер НАК "Нафтогаз України" купує на ринку іноземну валюту для оплати реверсу газу з Європи у нормальному режимі. Також НАК має кошти для розрахунків за спожитий газ.

У разі стабілізації військової і політичної ситуації в країні на ринку пануватиме перевищення пропозиції іноземної валюти над попитом на неї.

До списку новин