загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Російська армія зосереджується на українському кордоні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно з повідомленнями США, Путін стягнув біля 21000 солдатів. Розвідувальні служби попереджують про "повну бойову готовність збройних сил". Тим часом українська армія  бере в оточення сепаратистів у Донецьку.

У той час як російська армія зосереджується на кордоні між Росією та Україною, українські збройні сили постійно звужують кільце оточення довкола контрольованого сепаратистами міста Донецька. На фото зображений конвой російської армії у Криму

Росія майже вдвічі збільшила кількість солдатів на кордоні з Україною, повідомляє періодичне видання "New York Times" у вівторок, посилаючись на представників західних урядів. Російські частини при цьому можуть безцеремонно і без попередження перейти державний кордон", - стверджується в ньому. Згідно з даними, Росія стягнула за останні тижні біля 17 батальйонів - приблизно 19000-21000 солдатів - до прикордонних областей. Газета повідомляє про буквально повну бойову готовність збройних сил, включно з піхотою, артилерією і протиповітряною обороною.

Цілі Кремля в українському конфлікті, щоправда, і далі залишаються не зрозумілими. З однієї сторони російський президент Володимир Путін, можливо, збільшенням військової присутності намагається тиснути на українське керівництво та на Сполучені Штати Америки для досягнення швидкої політичної домовленості, яка б надала східним українським провінціям широку автономію. З іншої сторони, однак, може бути, що Путін розвиває варіант з російським вторгненням в Україну. Також існує можливість, що Росія направить свої війська через кордон під приводом миротворчої місії, як стверджують у колах розвідувальних служб.

Україна нібито розташовує зброю малого радіусу дії

 

З іншої сторони українська армія, згідно з російськими даними, передислоковує ракети малого радіусу дії та ракетні пускові установки на околиці індустріального міста Донецька. "Скільком ще людям ця зброя буде коштувати життя?", - говориться у заяві, яку Міністерство закордонних справ поширило в Москві. З Києва та із Заходу не надходило жодних повідомлень про подібну заяву. Донецьк поряд з Луганськом вважається твердинею сепаратистів на Сході України.

Останніми днями українським збройним силам вдалося відтіснити ополченців ще далі. Бої продовжуються. Речник української армії Олексій Дмитрашківський повідомив, що урядові сили цілу неділю були втягнуті в бої, щоб зберегти свої позиції на околицях міста Донецька.

Рада Безпеки України закликала мешканців Донецька та Луганська залишити їхні міста. Як стверджують джерела, "Донецька державна адміністрація очікує на активну фазу боїв за місто". Журналісти безпосередньо на місці дії повідомляють, що колони солдат української армії зосереджуються перед Донецьком з тим, щоб утворити кільце довкола міста. Згідно з повідомленнями українських медіа, армія влаштувала коридори, якими цивільні особи можуть втекти з міста.

Сепаратисти закликають Росію про допомогу

 

Сепаратисти побоюються оточення українських військ. Вони знову звернулися про допомогу до Росії. Самопроголошений мер Донецька Павло Губарєв сказав, що якщо Росія надішле військову підтримку, то бойовики здобудуть перемогу у короткий строк. "Цю війну в такому випадку буде завершено через один-два дні", - сказав Губарєв.

Для того, щоб форсувати свої операції, сепаратисти конфіскують автомобілі та продовольство у своїх співмешканців у Донецьку. Тим часом місто ніби вимерло: ресторани та фірми залишаються зачиненими, на вулицях майже не видно людей та транспортних засобів.

Російські військово-повітряні сили в епіцентрі зростаючої напруги в стосунках із Заходом розпочали, за деякою інформацією, дотепер нечувані навчання із залученням більш ніж 100 бойових літаків. У військових навчаннях західного і центрального військових округів, які триватимуть до 8 серпня, візьмуть участь бойові літаки, а також вертольоти різноманітних класів, заявив речник військової авіації Ігор Клімов.

НАТО наголошує на готовності до оборони

 

Генеральний секретар НАТО Андерс Фон Расмуссен підкреслив згуртованість західного оборонного альянсу. "НАТО рішуче захищатиме усіх членів альянсу від будь-якої загрози", - заявив Расмуссен у штаб-квартирі НАТО у бельгійському місті Монс. "Злочинне знищення літака МН-17 чітко прояснило, що конфлікт в одній частині світу може мати трагічні наслідки у цілому світі",- сказав Расмуссен. Разом з британським прем'єром Девідом Камероном він напередодні зустрівся з головнокомандуючим НАТО, генералом США Філіпом Брідлавом.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин