загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Книжки, які читає Майкл Щур

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відомий тележурналіст з Канади Майкл Щур погодився розповісти Читомо, які книжки він зараз читає. Проте попросив не вказувати, що «Щур це порадив», а написати, що «Щур це читає зараз». «Бо я навряд чи у свої 30 можу радити щось усім вашим читачам», — пояснив Майкл. Будемо сподіватися, що коли Щурові виповниться 31, він нарешті буде готовий нам щось порадити.

Дейвід Аллен «Як навести лад у справах» (Getting Things Done)

Я зрозумів, що мені цього дуже бракує. Банальної організації. І почав шукати якісь книжки про це. Так я натрапив на цю. Це взагалі змінило моє ставлення до щоденних справ. Допомогло організуватисі в принципі. Раніше я всюда носивсі і нікуди не встигав. Теперка таке трапляєсі рідко. І ще я зрозумів, чому в Україні так сі носят машини на дорогах — водії постійно кудись спізнюютсі і щось не встигают.

Грейгорі Бейтсон «Екологія Розуму» (Steps to an Ecology of Mind)

Це я зараз читаю. Цю книжку мені порадила моя дружина Аманда. Книжка допомагає троха по-іншому подивитисі на наш «звичний» погляд на людей/спілкування/цілі/цінності. Я якраз дочитав шматок, де записані діалоги автора і його малолітної доньки. Це дуже цікаво.

Джеймс Гордон «Конструкції. Або чому не ламаються речі»

Тут я намагавсі зрозуміти принципи будівництва та інженерії. Дуже простими словами і прикладами (наче спеціально для мене) написані основні принципи фізики, інженерії й пояснення, чому саме так, а не інакше. Наприклад, чому раніше у замках (наголос на перше а) вікна були вузькими, а потім ставали все ширшими і ширшими? Або, наприклад, про те, що залізобетон може згинатисі і розтягуватисі. Або, як сили натягу у стовбурі дерева рятуют його від того, щоб впасти від вітру? Її було дуже цікаво читати.

Далі у мене в порядку до прочитання стоїт «Залишенець» Василя Шкляра.

Про него нічо не можу сказати, бо ще не читав.

Наталя Корнієнко

До списку новин