загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Музей Ханенків влаштує безплатні екскурсії для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Музей Ханенків щасливий оголосити про відкриття соціальної програми "Друга середа", спрямованої на надання відвідувачам пенсійного віку ширшого доступу до цінностей світового мистецтва, повідомили в Шевченківській РДА.

Щодругої середи кожного місяця найкращі музейні фахівці будуть проводити безплатні екскурсії музеєм для пенсіонерів. Початок екскурсії об 11:00. Екскурсійна група до 25 осіб формуватиметься за записом. Вхід до музею та участь в екскурсії - за пенсійним посвідченням .

Найближча екскурсія відбудеться у середу, 13 серпня. Тема: "Музей Ханенків: Європейська колекція та ранні візантійські ікони".

Телефони для довідок та запису на екскурсію: 044 235- 32-90 (зауважте, будь ласка, що запис працює з середи по неділю).

До списку новин