загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Майдані в Києві розбирають барикади

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Комунальники Києва у четвер вранці у супроводі міліціонерів розбирають барикади і намети на майдані Незалежності. Прибирають намети з боку готелю «Козацький», біля Будинку профспілок і вздовж Хрещатика, неподалік Пасажу.

Правоохоронці проводять опис вилученого з уже розібраних наметів.

Представники самооборони Майдану висловлюють незгоду з такими діями комунальників та правоохоронців, втім силового протистояння немає.

На початку липня генеральний прокурор Віталій Ярема доручив керівництву МВС і СБУ вжити заходів зі звільнення центральної частини Києва. У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також заявляв, що Майдан в нинішньому вигляді існувати не може.

Про намір «розібрати» Майдан неодноразово заявляв і міський голова Києва Віталій Кличко.

До списку новин