загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У РНБО пояснили, чому не збивають літаки та вертольоти, які порушують кордон

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як зауважують у РНБО, головна мета таких польотів – провокація.

На брифінгу РНБО спікер Інформаційно-аналітичного центру Андрій Лисенко пояснив, чому російські літаки та вертольоти, які вдираються до повітряного простору України, безкарно повертаються до свої баз.

Як передає УНІАН слова Андрія Лисенка, "авіація РФ перетинає державний кордон України з метою розвідки та провокаційних дій. Авіація, яка перетинає кордон, не застосовує вогневі засоби, які має", а головною її задачею є тримання силовиків АТО у постійній напрузі.

Також стала відома і тактика таких польотів, російські літаки "заходять на малих висотах, і спочатку системи РЛС їх не можуть бачити, потім, коли вони повертаються, вони виходять вгору, їх уже бачать і фіксують". У тому випадку, якщо вони будуть заходити далі, то "тоді б їх вже збивали засоби ППО, які є на озброєнні ЗСУ".

Нагадаємо, що Україна частково відведе війська від кордонів з Росією.

До списку новин