загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

74-річний дідусь з Житомирської області щодня пірнає зі спорядженням і ловить рибу голими руками

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

74-річний Володимир Жуков з Романова не мислить свого життя без пірнання. Щодня він ходить на річку, де не просто купається, а ниряє зі спорядженням, ловить голими руками рибу і раки. Причому видимість у місцевій водоймі практично нульова, тож полює на здобич майже всліпу.

Плаває чоловік ще з 5 років. Під час військової служби в бригаді торпедних катерів в Севастополі пройшов водолазні курси. Тож пірнає, фактично, професійно.

«Ловлю карасі, окуні, коропи. Щуку бачив не раз, але голими руками піймати її не реально. Також ловлю раки, але зараз такий період, що їх не можна ловити», - розповідає Володимир Михайлович.

Чоловік говорить, легко пірнає на глибину до 30 метрів. Спорядження – ласти, маску, трубку - йому подарувала на 70-річчя дочка, яка любить приїжджати до батьків в гості «на раки». Всю впійману рибу чоловік приносить додому, сам чистить, а от готує уже дружина Ніна Петрівна. Жінка каже, що вже змирилася з таким хобі свого чоловіка. Раніше дуже хвилювалася, адже той на довго і часто тільки сам йшов ниряти, а потім зрозуміла, що Володимир без води жити не може.

У свої 74 роки Володимир Жуков почувається значно молодше. Залюбки розповідає про своє хобі і навчає своїй майстерності охочих.

До списку новин