загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Безкоштовна юридична допомога є у Рівному

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) розпочала свою роботу у Рівному. Її мета – захистити права громадян, які зазнали порушень з боку органів державної влади, зазначається на сайті спілки.

Серед видів безкоштовної допомоги є поміч у підготовці юридичних документів (наприклад, позовних заяв), представництво інтересів громадян у судах та інших органах влади, підготовка заяв до Європейського Суду з прав людини та, відповідно, інформаційно-консультативна допомога.

Приймальня у Рівному знаходиться за адресою вул. Симона Петлюри 1 (приміщення Народного дому), ІІІ поверх. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом за телефонами: (0362) 400-851, моб. 067 363 41 31. Електронна адреса для листів: jur.dopomoga.rivne@gmail.com

Дар’я Панфілова

До списку новин