загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка художньо-образного текстилю Ольги Дідківської "Мій Всесвіт - Моя Україна" в Музеї Гетьманства

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 11 по 30 серпня 2014 року в Музеї гетьманства експонується виставка художньо-образного текстилю Ольги Дідківської "Мій Всесвіт - Моя Україна" (м. Київ). Зустрітися з художницею можна 19 серпня о 16.00.

Ольга Дідківська, самобутня художниця, що відображає в своїх картинах нев’янучу красу жінки, щедре плодоріддя української землі. ЇЇ витвори зачаровують глядача щедрістю веселкових фарб, захоплюють радісним сприйняттям. Талант, даний Богом, - прославляти через живопис жінку, примножений величезною працею, цілеспрямованістю, благодатним духом, надав приголомшливі плоди. Роботи сповнені оптимізму, заклик - люди дивіться, наскільки прекрасні наші жінки - жінки України.

Народилася Ольга Дідківська 9.05.1982 р. в Житомирі.

Її уява дозволяла яскраво з особливими кольорами відображати настрій щастя у власних рукотворіннях.

Розвиток особистості знайшов втілення у подальшій професійній діяльності та творчому пошуку. Від створення звичайного повсякденного одягу до вивчення і виготовлення історичного костюма, з глибинним філософським осмисленням його, відображенням у живописі (акварель,гуаш).

Багатогранна творчість - квіти, ляльки, ікони, історичний костюм, вишивка, аплікація - це неповний перелік рукоділля майстра, свідчення бажання творити в руслі чистоти, радості, світла.

Вартість: За ціною вхідного квитка.

Адреса: м. Київ, вул. Спаська, 16б

До списку новин