загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Киянам, які "гріють воду в каструльках", нараховують подвійну оплату за газ, - Бондаренко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наявність бойлера нікого не цікавить...

Після відключення багатьох столичних будинків від гарячого водопостачання, киянам почали приходити квитанції за газ з приголомшливими сумами. В будинках, де немає гарячої води, нараховують подвійну оплату за газ, за те, що люди нібито "гріють воду в каструльках". Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив колишній голова КМДА Володимир Бондаренко.

Сьогодні я направив до Віталія Кличка листа із проханням припинити пограбування кожного киянина, у якого вдома стоять газові плити.

Станом на сьогодні практично у кожному другому будинку відсутнє гаряче водопостачання.

І зараз я навіть не буду обговорювати "дивнуваті" пояснення київської влади про нібито економію газу в якихось сховищах для Києва на зиму (де ці окремі сховища для Києва?).

Мова йде про умисну змову чи кругову поруку з метою наживи на киянах.

Схема така: у тих будинках, де відключено гаряче водопостачання, жек нараховує подвійну оплату за споживання газу, мотивуючи це тим, що люди буцімто підігрівають воду на газових плитах.

По-перше, щоб стягувати такі платежі, слід довести, що людина ту воду таки гріла - принаймні так було б хоча б законно. Бо без доведення факту він є звичайною брехнею.

По-друге, у багатьох квартирах установлено бойлери для підігріву води, і люди давно не гріють у каструльках воду. Для таких мешканців це чистої води грабунок серед білого дня.

З приводу цього люди звертаються до усіх міських жеків із численними скаргами, проте отримують приголомшливу відповідь: чекайте до 2017 року, коли жеки спроможуться установити газові лічильники, а до тих пір платіть подвійну ставку за газ. Наявність бойлера нікого навіть не обходить.

А тепер про "золотий клондайк", що виникає в результаті такого грабунку:

є чіткий облік газу в газопостачальників, який по факту витрачається споживачами;

є накручені подвійні тарифи за газ для киян, який споживачі не використовують, бо у них є бойлери і вони не гріють воду у каструльках;

виникає різниця між фактично спожитим газом, і газом на папері, який нібито кияни спожили. На оту різницю газопостачальник не витратив ні копійки, бо її фактично не було, а кияни за неї уже сплатили гроші. А хто ж ті загадкові газопостачальники? Усім відомі Бойко-Фірташ-Льовочкін! Вони нікуди не ділися, спокійно і безкарно наживаються у нинішній ситуації на киянах і отримують надприбутки. І сьогоднішній київській владі про це добре відомо! Чому міський голова не реагує на таке відверте щоденне пограбування столичних мешканців угрупуванням Фірташа - особисто для мене питання риторичне...

До списку новин