загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні у Кіровоградському обласному художньому музеї День відкритих дверей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кіровоградський обласний художній музей запрошує на заходи:

12 серпня 2014 року День відкритих дверей для учнівської та студентської молодідо відзначення Міжнародного дня молоді.

12 серпня 2014 року о 16.00 буде відкрито виставку Павла Олексієнка «Обличчя».

13 серпня 2014 року о 14.00 буде відкрито виставку робіт Павла Пузирченка «Капітуляція виставки “0,10”».

13 серпня 2014 року о 15.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено показ відео презентацій та науково-популярних фільмів до дня народження Фіделя Кастро (Фіделя Алехандро Кастро Рус).

14 серпня 2014 року о 14.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено показ відео презентаційдо Свята Маковея.

14 серпня 2014 року буде розгорнуто експозицію творів Надії Мовчандо Свята Маковея.

15 серпня 2014 року буде розгорнуто експозицію до Дня археолога.

16 серпня 2014 року о 16.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» в рамках роботи «Творчої майстерні» буде проведено майстер-клас по виготовленню квітів із паперу. Проводить Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

19 серпня 2014 року о 14.00 буде відкрито виставку заслуженого майстра народної творчості України, Героя України Віри Роїк (1911-2010) «Вишиване диво “кримської полтавки”» до Дня Незалежності України.

19 серпня 2014 року о 14.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено показ відео презентаційдо великого християнського свята Преображення Господнього.

20 серпня 2014 року о 14.00 буде відкрито виставку «З Україною в серці» до Дня Незалежності України.

21 серпня 2014 року о 14.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено показ відео презентацій та документальнихфільмівдо Дня Незалежності України.

22 серпня 2014 року буде розгорнуто експозицію до Дня Державного Прапору України.

23 серпня 2014 року о 15.00 до Дня Незалежності України у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» в рамках роботи «Творчої майстерні» буде проведено майстер-клас з образотворчого мистецтва. ПроводитьКатерина Сабадаш – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

Також проводяться заходи по організації літнього відпочинку та оздоровленню дітей (забезпечення екскурсійного обслуговування дітей та підлітків з пришкільних таборів відпочинку з використанням інтерактивних форм роботи).

Кіровоградський обласний художній музей запрошує кіровоградців та гостей міста переглянути наступні стаціонарні експозиції:

«Сакральне мистецтво», «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII – початку ХХ ст.», експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва, відділ музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

Крім постійної експозиції можна побачити:

- Експозицію «Українська примадонна»до 160-річчя від дня народження Марії Заньковецької (1854-1934);

- Експозицію творів «Відчуття смаку»Андрія Ліпатова;

- Виставку творів «Акварелі душі»Вадима Канащука;

- Виставку«Живописна містерія Петра Оссовського»;

- Персональну виставку робіт Марії Леонтьєвої «Мій світ»;

- Експозицію до 150-річчя з дня народження визначного українського театрального діяча, учня Марка Кропивницького, діда Петра Оссовського Дмитра Гайдамаки – Вертепова (1864-1936);

- Експозицію художніх творів «Поет-геній у творах мистецтва» до 215-ї річниці з дня народження О.С.Пушкіна (1799-1837).

В музеї діє поличка «Єлисаветградського книговиру «Буккросінгу».

Адреса музею: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна (колишня К.Маркса), 60. Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 22-36-98

Також ви маєте можливість перегляду:

- персональної виставки вихованки народної студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Кіровоградського обласного центру дитячою та юнацької творчості Софії Поливоди «Дивосвіт Софії» у Малій Галереї Кіровоградського обласного художнього музею, у відділі підліткового читання та інформаційно – консультативних послуг користувачам Кіровоградської обласної бібліотеці для дітей імені А. Гайдара;

- виставки художніх творів «Весняний пленер у Дендропарку» в конференц-заліобласної державної адміністрації.

До списку новин