загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Білорусь і Казахстан відмовилися підтримати заборону РФ на імпорт з ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відмовився підтримати російську заборону на імпорт продовольства з країн, які ввели санкції проти Росії.

Про це пишуть "Ведомости".

"Потрібні нам польські яблука - ми купуємо, але не для Росії, а для внутрішнього ринку, - заявив Лукашенко. - Потрібні якісь німецькі делікатеси - також купуємо для внутрішнього споживання. Треба нам щось переробляти - ми купуємо і переробляємо".

Транзитом у Росію імпортні продукти через Білорусь пройти не зможуть, запевнив Лукашенко: це він обіцяв президенту Росії Володимиру Путіну.

Правда, за даними Белстата, за п'ять місяців 2014 р., білоруських лимонів в Росію поставлено на $1,7 млн, білоруських бананів - на $183 000, білоруських ананасів - на $37 000, білоруських горіхів (кокосових, бразильських, кеш'ю та мигдалю) - на $1,8 млн, білоруських мідій - на $792 000, білоруських восьминогів - на $449 000.

Другий партнер Росії по Митному союзу - Казахстан дотримується тієї ж позиції, що й Білорусь.

Прес-служба президента країни Нурсултана Назарбаєва після його телефонної розмови з Путіним повідомила: "Це (заборона на імпорт сільгосппродукції) - односторонній захід Росії, це не передбачає залучення інших країн - членів Митного союзу і єдиного економічного простору (ЄЕП)".

З 2015 р. повинен заробити Євразійський економічний союз (ЄАЕС), наступна стадія інтеграції після Митного союзу і ЄЕП. Але в Росії, Білорусі і Казахстана, як і раніше, немає єдиної торгової політики, а одностороннє рішення Росії віддаляє можливість створення дійсно єдиної митної території, вважають експерти. Білорусь і Казахстан одного разу вже відмовилися підтримати російські захисні заходи - тоді вони стосувалися українських товарів.

До списку новин