загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Порошенка заявляють, що ніяких гуманітарних конвоїв керівництво України не очікує

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українська сторона не чекає відправки з Росії будь-яких гуманітарних конвоїв.

Українська сторона не чекає відправки з Росії будь-яких гуманітарних конвоїв, разом з тим, до надання міжнародної гуманітарної допомоги жителям Луганська крім ЄС, США і Німеччини може приєднатися і РФ, повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий.

"Пояснюю: ніяких "гуманітарних конвоїв" ми не очікуємо. Йдеться про ініціативу Президента України щодо міжнародної гуманітарної допомоги для населення Луганська за участю ЄС, США, Німеччини, інших партнерів. Росія може приєднатися", - написав він на сторінці в соцмережі Facebook у понеділок ввечері.

Разом з тим, В.Чалий підкреслив, що всі подібні дії повинні відбуватися "у відповідності з міжнародними нормами, законами України, через контрольовані нами пункти перетину кордону під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста".

Раніше прес-служба Кремля повідомила, що в розмові з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу Путін заявив, що Росія у взаємодії з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста направляє в Україну гуманітарний конвой. Глава МЗС РФ Сергій Лавров повідомив, що "деталі гуманітарної операції узгоджені з Києвом".

До списку новин