загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рада спростила процедуру призову на військову службу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рішення підтримали 229 нардепів.

Депутати Верховної Ради підтримали у першому читанні і в цілому законопроект, що спрощує процедуру призову громадян на військову службу.

За законопроект № 4325а "Про внесення змін до законів України "Про військовий обов'язок і військову службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції" (щодо призову громадян на військову службу)" проголосували 229 нардепів, повідомляє "РБК-Україна".

Зазначимо, що закон спрощує процедуру і скорочує час, необхідний для здійснення призову громадян на військову службу у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці України, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану.

Також закон відокремлює поняття військової служби за контрактом осіб рядового складу та військової служби за контрактом осіб сержантського і старшинського складу з метою надання можливості прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового складу громадян України, які мають базову загальну середню освіту.

Особам сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та мають вищу освіту, надається можливість бути прийнятими на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.

Крім того, уточнено порядок відрядження військовослужбовців до державних підприємств, а також державних та комунальних навчальних (освітніх) закладів, передбачено надання можливості громадянам України, яким присвоєно первинне військове звання офіцерського складу запасу, проходити військову службу за контрактом строком від 2 до 5 років.

До списку новин