загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

24 серпня у Винниках, що під Львовом, пройде фестиваль кераміки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

24 серпня у м. Винники, що під Львовом, відбудеться фестиваль кераміки, на якому будуть представлені керамічні вироби від стародавніх глечиків до робіт сучасних дизайнерів.

Організаторами заходу є Історико-краєзнавчий музей м. Винники, Винниківська міська рада за підтримки сектору зовнішньої промоції Львівської міської ради.

Як зазначають організатори, метою підтримки і популяризації українського народного мистецтва, а також з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Для участі у фестивалі запрошені народні майстри з Львівщини (Гавареччина, Суховоля), Прикарпаття (Івано-Франківськ, Косів, Коломия), Тернополя і навіть Донбасу (Слов’янськ) та інші. Організатори запрошують для участі у майстер-класах із гончарства, яворівських розписів, лозоплетіння та інших.

Важливим доповненням до програми фестивалю стане концерт бандуристів та сучасних українських патріотичних пісень.

Окрім того, гості фестивалю матимуть змогу спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета, придбати вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, ковані вироби, вироби з дерева, вишиванки коломийських майстринь.

Також під час фестивалю запрошують оглянути діючі виставки.

Фестиваль відбудеться за адресою: м. Винники, вул. В. Івасюка, 5.

До списку новин