загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчимось економити час

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У вас завжди не вистачає часу і мрієте про те аби добу продовжили ще на кілька годин? Можливо вся причина у неправильному розподілі часу?

Мало часу для виконання роботи, але багато для того аби посидіти в інтернеті чи потеревенити по телефону? Порада перша - вимикайте техніку. Ви вмикаєте планшет чи телефон, граєте в ігри чи сидите в інтернеті а потім розумієте що надворі ніч а ви нічого не зробили.

Порада друга - поділіть роботу. За один вечір ви не встигнете зробити все, а стрибаючи по справам - погіршите якість виконання. Краще розділити завдання і встигнути все.

Порада третя - складіть розклад. Використайте комп'ютерні таблиці або ж намалюйте маркером на папері плани і шляхи їх втілення у життя.

Порада четверта - просіть допомогти. Якщо ви обожнюєте бути самостійними - дозвольте інколи собі розслабитись. Допомога зайвою не буває, а от виконати так ви встигнете більше ніж самостійно.

До списку новин