загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Британська подружня пара завершила 16-річний круїз

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Британська подружня пара повернулася з морської подорожі тривалістю в 16 років, повідомляє The Daily Mirror. Спочатку жителі Уельсу планували провести на своїй яхті лише тижневу відпустку, але їх захопила ідея довгої подорожі.

Туристи пройшли на своїй яхті 51000 морських миль, відвідали 56 країн і в дорозі досягли пенсійного віку.

У липні 1998 року Клайв і Джейн Грін вирушили в круїз на своїй 35-футовій яхті з міста Абергавенні (Уельс). Вони відвідали Іспанію, але прийшли до обопільного рішення, що хотіли б побачити значно більше країн. Не повертаючись додому, Гріни продовжили подорож. На момент прийняття рішення про тривалий похід кожен з них був старший 40 років.

Щоб профінансувати поїздку навколо світу, пара здала в оренду свій будинок в Уельсі. Чета відмовилася від багатьох звичних витрат. Їм вдалося витрачати близько 130 фунтів (217 доларів) на тиждень. В дорозі британці іноді обмінювали особисті речі на провізію. Як розповіла 60-річна Джейн Грін, одного разу на Фіджі вона виміняла у тубілки мішок фруктів на свій бюстгальтер. Яхту в разі потреби подружжя лагодили самостійно.

З Іспанії Гріни вирушили через Атлантику на Барбадос. Потім - на північ, до Канади. Пройшовши Панамський канал, перетнули Тихий океан, минаючи Індію і Суецький канал допливли до Середземномор'я.

Яхтсмени робили тривалі зупинки на маршруті. Жили з племенами в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, плавали з тюленями, допомагали рятувати урожай молюсків, побували у східних берегів Африки.

До поїздки Клайв Грін працював інженером, Джейн - лікарем-мікробіологом. У подружжя немає дітей. Обоє з подружжя достроково вийшли на пенсію. За 16 років в морі подружжя, за їх словами, жодного разу не посварилися. Їх круїз протривав 16 років, один місяць і два дні.

Клайв Грін розповів, що вони з дружиною не збираються надовго залишатися в Уельсі і планують нову тривалу подорож.

До списку новин