загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Полтавщині 778 пенсіонерам-переселенцям виплачують пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

2 тис. 141 переселенець звернувся в органи Пенсійного фонду Рівненщини з метою виплат пенсій за новим місцем перебування. Це 1 тис. 151 мешканців Донеччини та 990 – з Луганської області.

Про це повідомили в ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Наразі 778 переселенців – 407 мешканців Донеччини, 371 – з Луганської області уже виплачується пенсія. 167 осіб уже виявили бажання повернутися до місця постійного проживання.

У головному управлінні Пенсійного фонду України пояснили, що пенсійний фонд України максимально спростив порядок переведення пенсійних справ до інших регіонів. Так, взяття на облік пенсіонерів та виплата їм пенсій здійснюється за новим місцем перебування або проживання лише на підставі заяви пенсіонера та матеріалів електронної пенсійної справи. 

Виплата пенсії за новим місцем проживання проводиться відповідно до графіків.

До списку новин