загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Червоний Хрест опломбує гуманітарний вантаж РФ після його перевірки на митниці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Контроль здійснюватиметься за участю митниці обох країн, заявила представниця міжнародної організації.

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) опломбують гуманітарний вантаж з Росії, призначений для жителів сходу України після того, як митники двох країн здійснять його перевірку. Про це повідомила офіційна представниця МКЧХ Галина Бальзамова.

"Буде здійснено контроль за участю митниці обох країн і представників Червоного хреста, після чого вантаж буде опломбований", - наводить слова Бальзамової ИТАР-ТАСС.

За словами представника Червоного Хреста, працівники організації досі не отримали гарантій безпеки від обох сторін конфлікту в Україні.

"Наразі ми ведемо обговорення питань безпеки як з представниками українських силовиків, так і з "ополченням", - сказала Бальзамова.

За її словами, поки проблеми, пов'язані з безпекою, не будуть вирішені, колона з гуманітарною допомогою не перетне російсько-український кордон.

Нагадаємо, раніше глава Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко заявив, що Російський гуманітарний вантаж надходитиме в Україну невеликими партіями (30 транспортних засобів) під супроводом представників Червоного Хреста.

Перші 16 КамАЗів, що входять до складу колони з 280 машин з гуманітарною допомогою з РФ для України, приїхали біля українського кордону без представників Червоного хреста.

Раніше глава регіональної делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Росії, Білорусі та Молдові Паскаль Кютта заявляв, що в кожній машині гуманітарного конвою з РФ, яка проїде в Україну, буде перебувати співробітник Червоного Хреста. За його словами, більше ніяких супроводжуючих в автомобілях не буде. Також кожну машину гуманітарного конвою Червоний Хрест проінспектує ще на території РФ.

У Міністерстві закордонних справ Росії запевнили, що країна узгодила деталі маршруту гуманітарного конвою з українською стороною.

Також стало відомо, що прикордонніслужби Росії та України вже домовилися про огляд гуманітарного конвою.

До списку новин