загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Європі пропонують виключити російський рубль з міжнародного фінобороту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Європі необхідно приготувати профілактичні санкції проти ключових сегментів російської економіки і виключити рубль з міжнародного фінансового обороту.

Про це заявив заступник голови Європарламенту Ришард Чарнецький, пишуть "РИА Новости".

"Російський рубль повинен перестати бути конвертованою валютою, рубль потрібно виключити з міжнародного фінансового обороту", - заявив Чарнецький, виступаючи в сеймі Польщі в середу.

За його словами, "відносно Росії слід підготувати заздалегідь профілактичні санкції і працювати на випередження".

Нагадаємо, Євросоюз 30 липня оприлюднив список санкцій по Україні, в який були включені вісім осіб і три юрособи. Серед них перший заступник голови адміністрації президента Росії Олексій Громов, чотири російських бізнесмена, глава МВС Криму, а також два представники самопроголошених на сході України народних республік.

Мінфін США 29 липня оголосив про введення санкцій проти Банку Москви, ВТБ і Россельхозбанка, а також Об'єднаної суднобудівної корпорації РФ.

До списку новин