загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко продасть свій бізнес за допомогою компанії Ротшильдів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бізнес Порошенка буде продавати компанія Ротшильдів спільно з компанією, яка раніше належала голові Нацбанку Гонтарєвій.

Президент України Петро Порошенко обрав компанію, яка допоможе йому продати його активи. Нею стане інвестиційна компанія Rothschild, що у власності однойменної династії банкірів, яка бере початок ще з середини 18-го століття.

Про це в програмі "Схеми" повідомив виконавчий директор Rothschild & Cie Джованні Сальветті. Безпосередній процес продажу активів президента, за його словами, почнеться вже наступного тижня.

"Зараз безпосередньо ми завершуємо процедуру підписання контракту про участь Rothschild в цьому процесі в консорціумі з нашими місцевими партнерами - "Інвестиційний капітал Україна", - повідомив Сальветті.

За словами Сальветті, українським партнером Rothschild в цьому процесі стане компанія "Інвестиційний капітал Україна". Це українська інвестиційна компанія, яка до 20 червня перебувала в співволодінні під керівництвом Валерії Гонтарєвої - нині головою Національного банку України. На посаду голови Нацбанку її висунув сам Порошенко.

Гонтарєва створила і очолила компанію в 2007 році і вийшла з ради директорів і продала свою частку в ній після призначення в Нацбанк.

До списку новин