загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Борис Кононенко в Івано-Франківську презентував виставку картин на дереві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Митець Борис Кононенко у "Бастіоні" представив виставку своїх робіт "Світ дерева, або фан-фан (фантастична фанера)".

Киянин Борис Кононенко, відомий ще під псевдонімом Бі Гуко, народився в Івано-Франківську. З 1964 року почав творчо працювати у живописі, літературі, а пізніше – художній фотографії. Він був учасником багатьох виставок, у тому числі й 15-ти персональних. У доробку автора сотні картин, віршів, тисячі акварелей, графічних творів, фоторобіт. Він є творцем мистецького напряму метр-арт, а також і хмар-арту, чи "хмарного" мистецтва.

До виставки, представленої в Івано-Франківську, увійшли роботи, виконані на фанері та дереві. Через складність транспортування таких картин до експозиції увійшло і кілька фотокопій. За словами автора, це перша тематична виставка на дереві.

На роботах зображені природні явища і стихії. Особливість картин значною мірою залежить від текстури матеріалу.

"Якщо в молодості я вважав, що по крихтах художник збирає з природи і створює шедевр, то уважніше споглядаючи природу, зрозумів, що навпаки – в природі розмито безліч шедеврів, а художник може витягнути щось і інколи трохи "недолуго" відобразити", – каже Борис Іванович.

До списку новин