загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Луганській області запрацювало Держказначейство: людям виплатять зарплати і пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Держказначейство відновило роботу в13 містах Луганської області

Державна казначейська служба України 22 серпня відновила своюроботу в 13 містах і районахЛуганської області. Як повідомили впрес-службі облдержадміністрації, з 4серпня управління Держказначействав Луганській області були зобов'язані припинити свою роботу - в результаті бойових дій булопошкоджено комунікаційні канали зв'язку оператора «Укртелеком», передає "Радіо Свобода".

«Відновити казначейське обслуговування вдалося завдяки зусиллям фахівців луганського філії «Укртелекому», Луганської облдержадміністрації, Державної казначейської служби України, які змогли створити резервні канали зв'язку. Це означає, що з 26-27 серпня на цих територіях будевідновлено фінансування зарплати працівникам бюджетної сфери, видатків на медикаменти,продукти харчування, енергоносії бюджетників», - йдеться в повідомленні.

Крім того, відновлює роботу Головне управління Держказначейства Луганської області, яке 31 липня було передислоковано в Сватове Луганської області. Продовжиться фінансування 232обласних бюджетних установ медицини, освіти, культури, соцзахисту, а також соцвиплати,субвенції та дотації з державного бюджету.

Поки відкрито казначейське обслуговування в Лисичанську, Рубіжному, Сєвєродонецьку; вБіловодському, Білокукраїнському, Кременському, Марковкоському, Міловському,Новопсковському, Новойдарському, Сватівському, Троїцькому районах.

Облдержадміністрація вживає всіх можливих заходів, щоб забезпечити соціальні виплати, пенсії,зарплати громадянам, які проживають в зоні АТО. Такі механізми відпрацьовуються. Так,наприклад, пенсіонери Попаснянського району, які отримують свої пенсії на банківські карти,зможуть отримати свої пенсії за два останні місяці через банківські установи Лисичанська,говориться в повідомленні.

До списку новин