загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українська армія будуватиметься за швейцарським зразком – Гелетей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр оборони розповів про модель майбутнього розвитку Збройних Сил України.

Збройні сили Україні повинні будуватися за швейцарським зразком. Як заявив в ефіріТСН.Тиждень міністр оборони України Валерій Гелетей, українська армія має повинна забезпечити спокій і безпеку української території.

За його словами, українські військові розуміють, хто є ворогом України, але говорити про швидке реформування армії неможна.

"Найбільше для українців підходить швейцарський зразок", - зазначив він, додавши, що цей формат допоможе кожному українцеві встати на захист держави у час небезпеки.

"Кожний українець повинен розуміти своє місце під час війни або гібридної війни. Кожна цивільна людина повинна добре розуміти, де вона повинна бути, за яким штурвалом, за яким кермом", - сказав Валерій Гелетей.

Як уже повідомлялося, українська армія народжується в боях за Донбас, незважаючи на неефективних генералів і бюрократію.

До списку новин