загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На міжбанку долар перевалив за рекордні 14 гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Подорожчали також євро і російський рубль.

Сьогодні на міжбанківському валютному ринку України гривня продемонструвала черговий антирекорд, побивши показники останніх двох тижнів, коли й почалося стрімке падіння вітчизняної валюти.

На відкритті міжбанку за долар давали 13,5/13,9 грн. А вже о 12:00 ці показники зросли до рекордних 13,9/14,1 грн за долар, передає "ІнтерБізнесКонсалтинг".

Крім того, гривня здала свої позиції і щодо російського рубля та євро. Станом на 12:00 торги становили 0,3840/0,3899 грн за російський рубль і 18,3365/18,6040 за євро.

Нагадаємо, Україні прогнозують ще більше падіння економіки та понизили її кредитний рейтинг. Тим часом прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розповів, коли ж нарешті стабілізується гривня.

До списку новин