загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко розповів, чим закінчилися довгі переговори у Мінську

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сторони дійшли згоди по деяких питаннях.

Україна та Росія почнуть проводити консультації між прикордонними відомствами і генштабами обох країн з метою врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це за підсумками візиту до Мінська повідомив журналістам президент України Петро Порошенко.

"Ми домовилися, що негайно почнуться консультації прикордонників, метою яких буде забезпечити реалізацію цієї вимоги (встановлення контролю на кордоні України і РФ)", - сказав Порошенко.

За словами українського президента, будуть проведені консультації між начальниками генштабів двох країн "для забезпечення передумови мирного процесу на Донбасі".

Крім того, Порошенко зазначив, що основною темою переговорів у Мінську  було мирне врегулювання ситуації на Сході України.

"Можу сказати, що логіка мирного плану нарешті була підтримана всіма без вийнятку главами держав", - наголосив український президент.

Також в ході зустрічей було досягнуто домовленості активізувати роботу контактної групи за участю ОБСЄ з врегулювання ситуації на Донбасу.

"Буде розроблена на базі мирного плану "дорожня карта", можливо, через тристоронню контактну групу проведемо консультації, щоб якомога швидше вийти на режим припинення вогню, який буде забезпечений представниками моніторингової місії ОБСЄ", - сказав Порошенко, та підкреслив, що режим припинення вогню має носити виключно двосторонній характер.

До списку новин