загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонерам-біженцям, які живуть у будинку престарілих в Тернополі, подарують теплий одяг

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Подарують одяг на осінь та зиму для пенсіонерів, які переселились в Тернопіль з тимчасово окупованих територій. Про це йшла мова на зустрічі з біженцями,що проживають у КУТОР «Петриківський обласний геріатричний пансіонат».

В пансіонаті поселили восьмеро пенсіонерів та інвалідів з Криму і східного регіону України. Усім необхідним вони забезпечені, але через те, що переселенці покинули свої домівки під час літнього сезону їм необхідний теплий одяг.

- Ваше хвилювання цілком зрозуміле, адже осінь уже не за горами, – каже заступник голови Тернопільської РДА Уляна Люлька. – Про одяг не турбуйтеся, із ним вам обов’язково допоможемо. До слова, сьогодні ми вже доставили в пансіонат спеціальні ходунки, які, знаємо, теж вкрай потрібні.

Також вирішували й інші проблеми переселенців щодо адміністративних послуг.

До списку новин