загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Нацбанк може зняти обмеження на зняття коштів з депозитів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Національний банк розглядає можливість зняття обмежень на депозитному ринку, які діють до 1 вересня.

Про це повідомила прес-служба регулятора, посилаючись на заяву голови НБУ Валерії Гонтаревої на зустрічі з керівниками 40 найбільших банків України щодо врегулювання ситуації на валютному ринку.

Нагадаємо, Нацбанк постановою встановив максимальну суму зняття клієнтами коштів із депозитних і поточних рахунків, окрім видачі готівки у формі зарплат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на рівні 150 тисяч гривень із 1 червня до 1 вересня.

Цим же рішенням регулятор подовжив до вересня заборону на продаж готівкової валюти для фізосіб понад 15 тисяч гривень, на зняття валютних коштів із рахунків через каси й банкомати понад 15 тисяч гривень на добу, на дострокове погашення валютних кредитів резидентами, купівлю-продаж валюти на міжбанківському ринку без поставки валют, випуск банками депозитних сертифікатів.

"Під час зустрічі Гонтарева обговорила з банкірами ситуацію на депозитному ринку й доцільність зняття обмежень відповідно до постанови правління НБУ від 30 травня №328 "Про врегулювання діяльності фінансових установ і проведення валютних операцій", - йдеться в повідомленні НБУ.

До списку новин