загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей день в історії/ 28 серпня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Успіння Пресвятої Богородиці.

 

День міста Тернопіль.

1797 — Америка погодилася платити викуп Тунісу за те, щоб припинилося піратство по відношенню до американських кораблів у Середземному морі.

1850 — у Веймарі відбулася прем’єра опери Ріхарда Вагнера «Лоенгрін».

1879 — після завершення британо-зулуської війни у 1879-му році британці заарештували зулуського короля Сетшвайо і вислали його із Зулуленда.

1921 — у Києві розстріляні 47 членів ЦУПКому (Центрального Українського Повстанського Комітету), серед яких були Іван Андрух, співзасновник УВО, та поет Григорій Чупринка.

1936 — в Японії була заснована компанія «Тойота».

1941 — в Радянському Союзі видається наказ про ліквідацію Автономної республіки німців Поволжя та депортацію понад чотириста тисяч місцевих німців до Сибіру і Середньої Азії.

1946 — Америка скористалася правом вето на вступ до ООН таких країн, як Монголія та Албанія. Америку підтримала Великобританія.

1963 — біля Меморіалу Лінкольна у Вашингтоні зібралися 200 тисяч учасників маршу протесту проти расової сегрегації та дискримінації. Перед ними зі своєю знаменитою промовою «В мене є мрія» виступив борець за громадянські права темношкірих громадян Америки Мартін Лютер Кінг.

1988 — в Німеччині відбувалися демонстраційні польоти, під час яких над американською авіабазою в Рамштайні зіткнулися три італійських літака, які виконували груповий політ — уламки літаків впали на землю у натовп спостерігачів, що призвело до загибелі 66 осіб.

1990 — Ірак оголосив окупований Кувейт своєю 19-ю провінцією, перейменував місто-столицю Кувейт в Кадіму і утворив новий міський район, названий на честь Саддама Хусейна. Цього ж дня було сформовано новий маріонетковий уряд повінції Кувейт під керівництвом Алаа Хусейна.

1996 — Після 15 років подружнього життя і 4 років життя нарізно, лондонський суд офіційно розлучив британського принца Чарльза і принцесу Діану.

1999 — в столиці Малайзії Куала-Лумпурі відкрилася найвища на той час споруда — дві 88-поверхові башти-близнючки торгово-ділового центру «Петронас Тауер» заввишки 452 метри кожна. Загальна площа комплексу — близько мільйона квадратних метрів. Одну з башт займає штаб-квартира нафтової компанії Petronas, іншу — офіси ії партнерів та інших транснаціональних корпорацій.

У цей день народились:

1749 — Йоганн Вольфґанґ фон Ґете, німецький учений і письменник («Фауст», «Страждання юного Вертера»).

1863 — Андре Блондель, французький фізик, винахідник осцилографа.

1877 — Чарльз Стюарт Роллс, один із співзасновників компанії «Роллс Ройс» Чарльз Стюарт Роллс.

1882 — Белль Бенчлі, американка, яка стала першої у світі жінкою-директором зоопарку (в Сан-Дієго).

1887 — Дмитро Михайлович Дяченко, український архітектор і громадський діяч.

1887 — Володимир Уральський, актор театру й кіно.

1890 — Дмитро Загул — поет, перекладач, літературознавець. Загинув у більшовицьких концтаборах на Колимі приблизно в 1944.

1922 — Марія Лісовська, українська письменниця. Автор збірок оповідань «Скільки житиму — любитиму», «Відлуння серця».

1925 — Стругацький Аркадій Натанович, російський письменник-фантаст, перекладач

1942 — Стерлінг Моррісон, гітарист знаменитої нью-йоркської групи Velvet Underground.

До списку новин