загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Кіровограді буде розгорнуто експозицію до свята Успіння Пресвятої Богородиці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кіровоградський обласний художній музей запрошує:

28 серпня 2014 року буде розгорнуто експозицію до свята Успіння Пресвятої Богородиці.

28 серпня 2014 року о 14.30 у відділі музею – картинній галереї Петра  Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться показ відео презентацій до свята Успіння Пресвятої Богородиці

30 серпня 2014 року о 15.30 у відділі музею – картинній галереї Петра  Оссовського «Світ і Вітчизна» в рамках роботи «Творчої майстерні» буде проведено майстер-клас з образотворчого мистецтва. Проводить Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

1 вересня  2014 року з 9.00 до 17.00 буде проведено День відкритих дверей до Дня знань ( безкоштовне екскурсійне обслуговування для дітей різних вікових категорій)

1 вересня  2014 року о 9.30 в рамках відзначення Дня знань для учнів загальноосвітніх шкіл міста буде проведено програму «Україна – єдина країна»

3 вересня 2014 року в Малій галереї Кіровоградського обласного художнього музею у відділі підліткового читання та інформаційно – консультативних послуг користувачам Кіровоградської  обласної  бібліотеці  для  дітей  імені  А. Гайдара буде розгорнуто експозицію студентки ІІ курсу Львівської Національної академії мистецтв Юлії Степанок «Пори року»

Кіровоградський обласний художній музей запрошує кіровоградців та гостей міста переглянути наступні стаціонарні експозиції:

«Сакральне мистецтво», «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII – початку   ХХ ст.», експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва, відділ музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

Крім постійної експозиції можна побачити:

 - Експозицію «Українська примадонна» до 160-річчя від дня народження Марії Заньковецької (1854-1934);

 - Виставку «З Україною в серці» до Дня Незалежності України;

 - Експозицію до Дня Державного Прапору України;

 - Експозицію творів «Відчуття смаку» Андрія Ліпатова;

 - Виставку творів «Акварелі душі» Вадима Канащука;

 - Виставку«Живописна містерія Петра Оссовського»;

 - Персональну виставку робіт Марії Леонтьєвої «Мій світ»;

 - Експозицію до 150-річчя з дня народження визначного українського театрального діяча, учня Марка Кропивницького, діда Петра Оссовського Дмитра Гайдамаки – Вертепова (1864-1936);

 - Експозицію художніх творів «Поет-геній у творах мистецтва»  до 215-ї річниці з дня народження О.С.Пушкіна (1799-1837).

В музеї діє поличка «Єлисаветградського книговиру «Буккросінгу».

Музей відкрито для відвідування:

Вт. – Чт.: з 9.00 до 18.00;

п’ятниця, субота: з 9.00 до 17.00;

неділя – вихідний

Адреса музею: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна (колишня К.Маркса), 60.

Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 22-36-98

Також ви маєте можливість перегляду:

- персональної виставки вихованки народної студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Кіровоградського обласного центру дитячою та юнацької творчості Софії Поливоди  «Дивосвіт Софії»  у  Малій  Галереї  Кіровоградського  обласного  художнього  музею, у відділі підліткового читання та інформаційно – консультативних послуг користувачам Кіровоградської  обласної  бібліотеці  для  дітей  імені  А. Гайдара  (до 02.09.2014);

 - виставки художніх творів «Весняний пленер у Дендропарку»  в конференц-залі обласної державної адміністрації.

До списку новин