загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЄС введе санкції проти Росії і дасть Україні мільярд євро

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Новий етап санкцій відносно та Росії ЄС пов'язав з реалізацією мирного плану президента України.

Про це на прес-конференції заявив президент Петро Порошенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Абсолютною більшістю країн-членів ЄС була підтримана можливість введення секторальних санкцій, в тому числі, секторальних санкції 3-го рівня. І це було прив'язане до успіху мирного плану президента України, який отримав одноголосну підтримку сьогодні в ЄС — з моменту припинення вогню", — сказав він на прес-конференції в суботу в Брюсселі.

Також він додав, що ЄС вирішив виділити Україні один мільярд євро.

"Ми також домовилися, що буде прийнята третя хвиля макрофінансової допомоги для України у вигляді кредиту в один мільярд євро. Це додатково ще до кінця року Україна отримає 510 млн євро кредиту, EUR 250 млн — у вигляді безповоротного гранту, яким ЄС підтримує Україну в цій важкої ситуації", — сказав Порошенко.

До списку новин