загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія відмовляється від консультацій щодо територіальної цілісності України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна використовує всі двосторонні майданчики для припинення російської агресії, зауважив голова МЗС.

Росія, війська якої діють на Донбасі, не хоче брати участь у консультаціях підписантів Будапештського меморандуму, який гарантує територіальну цілісність України.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з главою МЗС Норвегії у понеділок, 1 вересня.

"Ми запитали підписантів Будапештського меморандуму про негайні консультації. Звичайно, Росія цього не хоче", - констатував Клімкін.

За словами голови дипломатичного відомства, Україна використовує всі двосторонні майданчики для припинення російської агресії проти України, а також проводить відповідні переговори у міжнародних організаціях.

"Міжнародне співтовариство має належним чином відреагувати на це (агресію Росії проти України, - ред.). Ми послідовно працюємо над тим, щоб ця реакція була не тільки видимою, а й дієвою", - сказав міністр.

Нагадаємо, що 1994 року Україна підписала Будапештський меморандум, згідно з яким Росія, США та Велика Британія погодилися гарантувати її суверенітет та територіальну цілісність в обмін на відмову від ядерної зброї. На той час Україна мала третій за потужністю арсенал ядерної зброї у світі.

Провідні міжнародні організації та більшість країн визнали, що Росія, анексувавши Крим, порушила умови Будапештського меморандуму.

Зазначимо, що у березні 2014 року Росія також відмовилась від перемовин з Україною в рамках Будапештського меморандуму. "Таке запрошення ми відправили, і США і Великобританія готові до таких консультацій, Росія відмовилася", - повідомив на той момент в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця.

До списку новин