загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Художня виставка «Київ живописний» в Центрі української культури і мистецтва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відкриття виставки – 05 вересня о 18:00. Організатори виставки: Громадська організація «Мистецький курінь», Центр Української Культури та Мистецтва, Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

Мистецький проект «Київ живописний» –  апофеоз пленерного мистецтва української живописної школи, який стартував 10 травня 2010 року. До участі у проекті залучено представників від живописних шкіл Закарпаття, Києва, Криму, Львова, Одеси та Харкова. Це повна палітра українського класичного живопису.

Представлена в Центрі Української Культури та Мистецтва експозиція включає вагому частину напрацьованого матеріалу, дає змогу побачити і порівняти творчість майстрів всіх зазначених живописних шкіл України.

Пленерний живопис –  це  живі образи, перше найбільш правдиве відчуття художника, не замулене і не зіпсоване пізнішими спробами автора «вдосконалити» свій твір у майстерні.

За задумкою авторів, проект має спровокувати дискусію про престиж Української живописної школи, як такої, що сьогодні є попереду своїх європейських вчителів (згадаємо кінець ХІХ ст.) і, на відміну від них, у сучасному живописі утримує традиції класичного мистецтва, збагачені культурними особливостями української школи.

Під час відкриття виставки відбудеться презентація художнього альбому «Київ живописний», присвяченого 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. До нього увійшло приблизно 300 живописних творів сучасних українських митців. Видавничому проекту передував дворічний марафон пленерного живопису: до столиці з’їхалися художники з різних куточків України, аби ближче пізнати Київ й передати свої спостереження, відчуття на полотні. Отож, в альбомі місто постає очима і місцевих, і немісцевих митців. Ініціатор марафону й випуску видання —ГО «Мистецький курінь».

Живописний альбом дає змогу мандрувати Києвом, сторінка за сторінкою опиняючись у різних його мальовничих місцинах, поруч із культурно-історичними пам’ятками. Завдяки різним поглядам на столицю, різним живописним технікам, представленим в альбомі, кожен має змогу «прочитати» Київ по-новому, навіть ті, для кого він став буденністю.

Вхід вільний, ласкаво просимо!

До списку новин