загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росіяни вже не раді "приєднанню" Криму та переживають за власні кишені – опитування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Громадяни РФ починають замислюватися над негативними наслідками анексії півострова.

У Росії починають перейматися негативними наслідками анексії Криму та зменшується кількість громадян, як готові пожертвувати власними доходами заради фінансування півострову.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного "Левада-Центром" у серпні, повідомляє РБК.

Так, згідно з дослідженням, кількість росіян, у яких анексія Криму викликає радість, зменшилася за чотири місяці з 23 до 16%.

Крім того, зменшилась кількість людей, які  схвалюють політику керівництва країни щодо "приєднання" півострова – лише 40% опитаних позитивно оцінюють такий крок влади, враховуючи, що в березні ця цифра сягала 47%.

Також результати опитування демонструють, що з весни помітно знизилася готовність росіян скоротити свої доходи, щоб держава могла фінансувати "приєднання" півострова. Соціологи повідомляли респондентам, що приєднання Криму зажадає від Росії значних вкладень, які призведуть до обмеження зростання зарплат і пенсій, скорочення соціальних програм, зростання цін.

Виявилося, що зараз "абсолютно не готові" піти на особисті витрати 28% (у березні таких було 19%).  Повною мірою або в значній мірі постраждати за Крим готові 17% (26% - у березні).

До списку новин