загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна і НАТО вимагають від РФ повернути Крим і зупинити війну на Донбасі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Союзники і Україна переконують Росію змінити курс та вжити активні кроки для деескалації кризи.

Глави держав та урядів у складі комісії Україна-НАТО рішуче засудили російську незаконну та нелегітимну самопроголошену анексію Криму, а також триваючу та умисну дестабілізацію Росією ситуації на східної України.

Країни закликали Росію відмінити самопроголошену нею анексію Криму, яку вони ніколи не визнають. РФ повина почати поважати права місцевого населення, наприклад кримських татар.

Росія повинна припинити надавати підтримку бойовиків у східній Україні, відвести свої війська та зупинити свої військові дії вздовж українського кордону та перестати проникати через нього.

Союзники визнають, що Росія, фактично, здійснила пряме військове втручання на територію України та посилила свою підтримку бойовикам.

"Ми закликаємо Росію змінити курс та вжити активних кроків для деескалації кризи, у т.ч. проводити конструктивний діалог з українською владою", - йдеться в спільній заяві комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів.

Союзники визнають право України на захист свого народу та території, а тому закликають військових і силовиків докласти максимальних зусиль, щоб уникнути жертв серед населення.

НАТО і надалі підтримуватиме Україну у сфері безпеки і оборони.

"Незалежна, суверенна та стабільна Україна, твердо віддана принципам демократії та верховенства права має ключове значення для євроатлантичної безпеки. Ми підтверджуємо нашу тверду відданість подальшому розвитку особливого партнерства між НАТО та Україною, що сприятиме розбудові стабільної, мирної та неподільної Європи", - резюмували союзники.

До списку новин