загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

6 найкращих книг про собак

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Собаки вважають, що людина – істота слабка, беззахисна, потребує постійної любові і турботи. Лизнеш легенько руку, і бідний господар знатиме: друг не покине його в біді. (М.Макгрегорі).

Для кожної людини, котра щиро любить собак, книга про них – це щастя спостереження й впізнавання їх у літературному герої.

Джером, К. Джером. Троє в одному човні (якщо не рахувати собаки)

 

Блискучий оповідач Дж. К. Джером у своїй гумористичній повісті змальовує кумедні пригоди трьох друзів (трьох, якщо не рахувати собаки), які вирішили здійснити подорож у човні по Темзі. Вони мали намір відпочити від Лондона, чудово розважитися, насолодитися природою. Та після низки невдач їм довелося тікати до Лондона, покинувши свій човен під дощем. Повість сповнена яскравого гумору і не полишає байдужим жодного читача.

ДіКамілло, Кейт. Спасибі Вінн-Діксі

 

Інколи ми навіть не підозрюємо, що одна випадкова зустріч може позбавити самотності, подарувати щирих та відданих друзів, а отже кардинально змінити майбутнє. Так трапилось із маленькою героїнею Індією, котра знайшла незвичайного друга, в якого серце – дуже велике й добре. І навіть всміхався він як людина!

Троєпольський, Г.М. Білий Бім Чорне Вухо

 

Ця повість – про собаку, розумного, доброго сетера Біма, і про людей, добрих і лихих, яких він зустрічає на своєму шляху. Бімового господаря  кладуть до лікарні, і він залишається один. Намагаючись знайти Івана Івановича, він розпочинає свої мандри по чужих будинках та незнайомих родинах…

Чехов, А.П. Каштанка

 

Молода руда собака – змішана такса з дворняжкою – мордочкою схожа на лисицю, бігала туди-сюди по тротуару і неспокійно озиралася. Зрідка вона зупинялася і, плачучи, піднімаючи то одну змерзлу  лапу, то іншу, намагалася зрозуміти: як могло статися так, що вона заблукала?

Чорний, Саша. Щоденник Фокса Міккі

 

Скажу вам на вушко – собаки можуть не тільки гавкати і кусатися – деякі вміють читати, і навіть писати. Перед вами – справжнісінький собачий Щоденник фокса Міккі.

Стронг, Джеремі. Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах

 

А в окремій “номінації” – найвеселіша, найсмішніша книга про собак. Звичайно ж, це – «Ракета на чотирьох лапах» відомого дитячого британського письменника Джеремі Стронґа.

До списку новин