загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія може "взяти" не тільки Київ, а будь-яке місто – Порошенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За словами президента, щоб цього не сталося, Путіна потрібно негайно зупинити.

Росія може "взяти" не тільки Київ, але і будь-яке інший європейський місто, якщо весь світ не об'єднається у своїй солідарності з Україною. Про це в інтерв'ю ВВСзаявив президент України Петро Порошенко.

"Армія РФ - це 1,2 мільйони осіб. За тією ж логікою, як РФ може "взяти Київ", Росія може взяти Варшаву, Вільнюс, Ригу, Бухарест, будь-яке інше місто, якщо весь світ не об'єднається у своїй солідарності з Україною", - прокоментував президент слова Путіна про "взяття Києва" за 2 тижні.

"Якщо ми не змінимо нинішній стан справ, який безумовно є печальним, то так і буде, в цьому немає ніяких сумнівів", - наголосив Порошенко.

Крім того, Порошенко заявив, що готовий померти за Україну. "Я готовий битися за свою країну і навіть померти за неї. І я запевняю вас, що так само думає і величезна кількість жителів України".

До списку новин