загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Полтавська пенсіонерка віддала свою пенсію на АТО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

81-річна полтавка прийшла до місцевої телекомпанії, щоб віддати тисячу гривень на допомогу нашим військовим, що захищають землю на Сході

До редакції ОДТРК «Лтава» сьогодні підійшла бабуся, якій 81 рік, щоб передати нашим військовим через Батальйон Небайдужих тисячу гривень. У військкомат Раїса Олександрівна не хотіла віддавати кошти, тому довірилася телебаченню.

— Я вважаю, що кожен в змозі допомогти армії, — говорить Раїса Олександрівна, — кожен по трошки — і допомога буде уже великою. Я хочу щоб друзі і вороги України, почули, що допомагати своїй країні у нас готові усі. Хочу побажати, щоб жодної загиблої людини вже не було, щоб отямилися ті, які дали поштовх на війну. Треба чесно служити Україні і не бути зрадниками, бо зрадники все одно випливуть на поверхню.

https://www.youtube.com/watch?v=ZbXr4V7mSi0

Микола ЛИСОГОР

До списку новин